Локомотив (Мездра) с минимален успех над Дреновец

Локомотив спечели само с 1:0 в Мездра срещу Дреновец в приятелска среща. Капитанът Генади Петров реализира с глава след центриране на Гроздан Илиев в 61-ата минута. Домакините пропуснаха да бият с повече. Заслуга за това има и вратаря на съперника Юлиян Весков, който предотврати няколко стопроцентови гола. С пропуски за железничарите се отличиха Валдемар Лашков, Иван Аспарухов, заменилия го Красимир Ангелов и Пламен Венелинов. Последният вкара в средата на първата част, но попадението не беше зачетено заради засада. Пиер Пиеров през първото и Ивайло Орлинов след почивката отправи двата опасни удара към вратата на Локомотив.