Спортист (Своге) с втора победа в контролите

Отборът на Спортист (Своге) постигна втора победа в контролите, като този път надигра Струмска слава с 2:0.
Едно от новите попълнения Ариф Ферадов отбеляза първия гол в мача в 20-ата минута. Георги Николов открадна топката от защитник и я пусна към Ферадов, който реализира.

Пирин падна от Спортист в Благоевград

В началото на второто полувреме Илия Русинов вкара и втори гол. Малко преди края на срещата Красимир Панчев пропусна още една чиста голова ситуация, с която можеше да направи резултата класически.
В игра се появи и намиращият се на проби централен защитник от Франция Сами Пилер. Следващата проверка на Спортист е в събота срещу Пирин (Гоце Делчев).