Евро 2024: Англия - Словакия 0:1

Локо (ГО) срази дубъла на Берое в Стара Загора

Локомотив (Горна Оряховица) победи с 4:0 втория отбор на Берое в приятелска среща, играна в Стара Загора. „Железничарите“ владееха инициативата през целия двубой. Над всички на терена беше Димитър Байдаков, реализирал и четирите гола. Той откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кристиян Райчев, половин час след началния съдийски сигнал. До почивката нов гол не падна. След нея Байдаков оползотвори подаване на Тодор Бакърджиев в 56-ата минута.

Малко след това Стефан Неделчев асистира за третото попадение. В 70-ата минута Емил Копаранов подаде за четвъртия гол. Пред отсрещната врата също имаше критични моменти, но Иван Петров се справи два пъти, а веднъж спаси и другия вратар Зехнур Чаушев.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!