Третият отбор на Лудогорец победи Локо (ГО) в контрола

Лудогорец III спечели с 2:0 срещу Локомотив (Горна Оряховица) в приятелска среща, играна в Разград. Противно на крайния резултат, „железничарите“ имаха превес през първото полувреме.

Създадоха доста ситуации за гол, но не материализираха поне една. Домакините също имаха две възможности до почивката. След нея двата отбора бяха с доста променени състави. Разградският тим обаче беше по-добър и реализира предимството си в края на мача. Първо в 70-ата минута Борислав Рупанов вкара с глава след центриране от фаул. Десетина минути по-късно Денис Кехайов завърши с гол контраатака за окончателното 2:0.