Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Левски (Лом) победи Септември (Симитли) в контрола

Левски (Лом) започна контролите на лагера в Сандански с 2:1 над Септември (Симитли). Двубоят се игра в с.Марикостиново. Главно действащо лице на терена беше новото попълнение на ломския тим Калоян Симеонов. Голмайсторът на третия отбор на Лудогорец вкара първия и взе участие в победния гол. Спарингът започна интригуващо. Симеонов откри резултата с глава след центриране на съотборник в 4-ата минута. След още толкова време съперника възстанови равенството. В 40-ата минута Симеонов стреля, вратаря на Септември изби, но след добавката на Йордан Георгиев стана 2:1. През втората част халфа на левскарите Даниел Пехливанов пропиля най-добрата голова възможност. Треньорите на двата отбора пуснаха в игра всички налични футболисти.