Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Слабак помете тима на Гълъбинов

Андрей Гълъбинов се завърна в титулярния състав на Реджина, но отборът му допусна пета поредна загуба в Серия "Б" и се смъкна на 13-о място в класирането. Тимът на Алфредо Алиети беше разгромен с 0:4 у дома от Алесандрия, който преди този мач се намираше в непосредствена близост до зоната на изпадащите.

Гълъбинов остана на терена до 51-ата минута, когато вместо него се появи Ригоберто Ривас. Тогава Алесандрия вече водеше с 2:0 след попадения на Симоне Кораца (31') от дузпа и Габриел Лунета (43'). Двамата се разписаха по веднъж и през второто полувреме за най-убедителната победа на отбора от началото на сезона.

Начело в класирането е Пиза с 35 точки, пред Бреша с 33. Лече, Беневенто и Монца на Валентин Антов имат по 31 точки, а Асколи на Атанас Илиев е на девета позиция с актив от 26 пункта.

В следващия кръг Реджина ще гостува на Комо в опит да сложи край на негативната си серия.