Гълъбинов отново титуляр при домакинска загуба на Реджина

Българският нападател Андрей Гълъбинов стартира като титуляр и остана на терена до 74-ата минута при домакинската загуба на Реджина с 1:2 от Кремонезе в двубой от 13-ия кръг на Серия Б. Това е второ поредно поражение за „амарантите“ на техния стадион.

Домакините поведоха в 30-ата минута, когато Адриано Монталто беше точен след асистенция на Карим Лариби. Техният противник получи възможността да изпълни дузпа в 50-ата минута, но наказателният удар на Николо Фаджоли беше спасен от Стефано Турати. Въпреки това гостите стигнаха до пълния обрат в мача с два бързи гола на Кристиан Буонаюто (56’) и Джанлука Гаетано (63’).

Така Кремонезе събра 22 точки и изпревари Реджина само по голова разлика. „Тигрите“ са на петата позиция в класирането, а тимът на Гълъбинов е на шестото място.