Сочи нанесе звучен шамар на ЦСКА (М), Ивелин влезе в последните секунди

Сочи нанесе звучен шамар по самочувствието на ЦСКА (Москва), побеждавайки го с 4:1 в домакинството си от 14-ия кръг на руската Премиер лига. Българският халф Ивелин Попов обаче остана на резервната скамейка и се появи като тактическа смяна в последните секунди на мача.

Иначе Сочи започна лекцията си с три гола още през първото полувреме. Артур Юсипов откри резултата в 4-ата минута, а Сандер Касиера добави нови две попадения в 14-ата и 16-ата минута.

ЦСКА върна един гол в 57-ата минута чрез Бактийор Зайнутдинов, но Игор Юрганов в 87-ата минута окончателно реши всичко в мача, вкарвайки четвърто попадение за домакините.

С тази победа Сочи излезе на 2-ото място в класирането с 27 точки. ЦСКА остава на 5-ото място с 23 точки. Водач е Зенит с 29 точки и мач по-малко в актива си.