ЛП Супер спорт смачка Олимпия (Шумен) като гост

Олимпия (Шумен) загуби с 1:10 отложения от 6-ия кръг двубой на женското първенство с ЛП Супер Спорт. Срещата, след договорка между двата футболни клуба, се игра в петък след обяд при слънчево и хубаво за началото на месец ноември време. Гостите от София още в първите минути обсадиха вратата на Олимпия и за 20 минути реализираха пет бързи гола във вратата на съперника. До края на първата част любителите на футболната игра видяха още три гола – два във вратата на шуменския тим и един във вратата на ЛП Супер Спорт.

През втората част мача се игра в по-голямата си част в игралното поле на домакините. Гостите от София реализираха още три гола за крайното 1:10.

Голмайстори в двубоя за ЛП Супер Спорт – Весела Калинова (3), Христина Попова, Лора Димитрова (2), Вивиан Данчева, Десислава Йорданова, Емануела Найденова и Емили Николова. За Олимпия (Шумен) гол реализира Йоана Георгиева.

В края на мача двата отбора се поздравиха и направиха снимка за спомен от двубоя.