Пълдин надви Пирин лейдис, ЛП Супер спорт също записа победа

Пълдин (Пловдив) постигна минимална победа с 1:0 като гост на Пирин лейдис в мач от 8-ия кръг на женското първенство. В герой за гостите се превърна Кристияна Димитрова, която вкара единственото попадение в срещата още в 18-ата минута.

Барокко смачка Риал като гост и се изравни на върха с НСА

Така Пирин допуска трета загуба от началото на сезона и заема 8-ото място с 10 точки. Пълдин от своя страна е трети с 18 пункта.

В друг мач от кръга ЛП Супер спорт надделя над Локо (Пловдив) отново с минималното 1:0. Ивет Василева вкара в 41-ата минута, за да донесе успеха на своя тим.

ЛП Супер спорт е девети с 9 точки, а Локо (Пд) е 14-ти със само 3 пункта от началото на сезона.