Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

ЦСКА 1948 се бори, но отпадна от Европа след продължения, вратарска грешка прати Панатинайкос напред

Берое си хареса нападател на Лудогорец

От Берое обмислят да привлекат в състава си нападателя на Лудогорец Димитър Митков през зимата, твърди "Гонг". Под Аязмото подготвят сериозна промяна в нападение, тъй като договорът на Мартин Камбуров изтича и е малко вероятно да бъде подновен.

Само няколко секунди бяха нужни на Камбуров, за да прати Берое към 1/4-финалите за Купата
Само няколко секунди бяха нужни на Камбуров, за да прати Берое към 1/4-финалите за Купата

Спортният директор на Берое Ивко Ганчев потвърди, че старозагорският клуб е набелязал двама български нападатели, за които се водят преговори. Единият от желаните от Берое футболисти е Митков, който през миналия сезон игра под наем в ЦСКА 1948, но след това се завърна в Лудогорец.

Берое ще се опита да откупи правата на Димитър Митков, но не е изключен вариантът 21-годишният футболист да премине при "заралии" и под наем. Подобен тип сделка Берое направи с Лудогорец за Серкан Юсеин, но преди началото на сезона.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички