Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Рандерс с трето поредно равенство след драма с Яблонец

Рандерс продължава с равенствата в група "D" на Лигата на конференциите. Датчаните показаха характер и се добраха до точка в гостуването на Яблонец, като срещата бе изключително драматична и завърши при резултат 2:2. Домакините на два пъти повеждаха, а гостите на два пъти изравняваха, вторият път в последната минута на мача.

Яблонец откри резултата в 35-ата минута с гол на Томаш Чванчара, но само минута по-късно Стивън Одей изравни.

Отново Чванчара върна преднината на домакините в 53-ата минута, но в 90-ата минута гостите получиха дузпа, а отново Одей реализира от бялата точка за крайното 2:2.

След този мач Яблонец се намира на 2-ото място в групата с 4 точки. Рандерс е 3-и с 3 точки.