Луков: Разочарованието е голямо, не е оправдание теренът

Вратарят на националния ни отбор по футбол Мартин Луков коментира загубата на България от Литва в мач от световните квалификации. “Лъвовете” отстъпиха с 1:3 като гост.

Срам за България! Литва разби "лъвовете"

“Разочарованието е голямо. За жалост загубихме днес. Създадоха ни доста ситуации от наши грешки. Тръгна мача добре за нас, но не успяхме да вкараме. Всеки изпуска дузпа, но трябваше да продължим да натискаме. Липсваха ни положенията. Не мисля, че първото полувреме създадоха много положения те.

Започнахме добре второто полувреме, успяхме да изравним и след това от една ситуация за една секунда ни вкараха. При 2:1 се оголихме и допуснахме и трети гол. Два дена тренираме, по различен начин се усеща този терен, но каквото е за нас, такова е и за домакина. Не е оправдание теренът”, заяви Луков.