Слаб Павликени падна с автогол

В Павликени едноименният тим загуби с 0:1 от Локомотив (Дряново). Двубоят бе от деветия кръг на Северозападната Трета лига. Секунди преди края на срещата гостите изпълниха корнер, последва удар, центриране, топката удари по главата Георги Христов и влезе в мрежата. Това беше най-слабият мач на домакините от началотго на сезона.

Те владееха инициативата през цялото време, а съперникът им действаше дефанзивно. До почивката Димитър Динев и Стефан Гинчев пропуснаха да вкарат. Шанс за гол пропиля през втората част и Симеон Иванов. Останалото бяха центрирания и удари към дряновската врата, която обаче остана суха.