Павликени вкара осем гола на Ювентус, съдията отсече – 5:1

Едноименният тим на град Павликени надигра с 5:1 като гост Ювентус (Малчика). Двубоят е от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Вихрено начало за гостите и резултатът от него беше голове един на Тодор Чирпанов и два на Стефан Гинчев. Съдията Никола Петров обаче не зачете попаденията. После не изпълни и желанието им да отсъди дузпа за нарушение срещу капитана Йордан Йорданов. Така се стигна до 35-ата минута, когато Мартин Ширтев се възползва от пас на Йорданов и откри резултата. Скоро Гинчев шутира неспасяемо от границата на наказателното поле и удвои. При ответната атака обаче Иван Йолов наказа грешка на противника и върна интригата – 1:2. Футболистите на Павликени започнаха отпуснато втората част. Като по чудо Велислав Иванов едва не изравни с глава. Постепенно обаче домакините отпаднаха физически и съперника ги нокаутира. В 70-ата минута Георги Христов се разписа за 1:3 с глава след центриране от корнер. Малко след това Пламен Илиев беше най-съобразителен при продължително разбъркване и изпрати топката в мрежата зад Иван Николов. Накрая Габриел Ганчев се устреми по левия фланг и търкулна топката покрай вратаря за окончателното 1:5.