Лудогорец III с шеста поредна победа на Североизток

Третият отбор на Лудогорец продължи победния си ход в Североизточната Трета лига с 2:0 в Генерал Тошево над местния Спортист. Двубоят бе част от шестия кръг на първенството.

Заслужен успех за селекцията на Захири Сираков, с оглед случилото се на терена. Момчетата му имаха превес във владеенето на топката. Създадоха и повече ситуации пред отсрещната врата. Две такива възможности превърнаха в голове. В 27-ата минута Калоян Симеонов стреля неспасяемо от разстояние. В 70-ата минута домакините поискаха фаул срещу техен състезател, съдията остана безмълвен и в следващите секунди Йоан Йорданов вкара втория гол за разградчани.