Черноморец (Балчик) разгроми дубъла на Спартак (Варна)

Черноморец (Балчик) постигна изразителна победа с 6:1 срещу гостуващия му Спартак II (Варна). Двубоят бе от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да вкарат и повече. Всичко приключи за половин час през първото полувреме.

Резултати, голмайстори и класиране след 6-ия кръг на Североизток

В 10-ата Севастиан Георгиев откри резултата. Малко след това Юлиян Загоров удвои. Капитанът Светослав Николов направи резултата класически в 28-ата минута. Малко преди почивката Загоров вкара още веднъж.

Другите попадения паднаха в последния четвърт час. Първо в 73-ата минута капитана Янаки Смирнов реализира от фаул почетното попадение за варненци. Само за няколко минути обаче се разписаха влезлия като резерва Кристиан Колев, а Ангел Ангелов фиксира окончателното 6:1 в 87-ата минута.