Локо (Русе) измъкна точка на дубъла на Спартак (Вн)

1:1 завършиха във Варна втория отбор на Спартак и Локомотив (Русе). Двубоят е от петия кръг на Североизточната Трета лига. За пропуснатата победа трябва да съжаляват домакините. Те владееха инициативата през 90-те минути. Създадоха и достатъчно възможности за гол, но почти всички пропиляха. Четвърт час след началния съдийски сигнал, Мартин Янакиев прехвърли русенския вратар и топката спря в мрежата. После голмайстора уцели и гредата. Тугай Неджет също се размина с попадение. Той пропусна да вкара още два пъти след почивката. Тогава не успя и Благовест Гачев. Накрая Алекс Стойчев се измъкна срещу варненския вратар и изравни.