Светкавица излъга Волов

Светкавица (Търговище) се наложи с 1:0 над гостуващия му Волов (Шумен). Двубоят бе част от петия кръг на Североизточната Трета лига. Капитанът Георги Дамянов донесе трите точки. В 27-ата минута негов съотборник центрира от корнер, Николай Пантев свали топката към Дамянов и той от 2-3 метра я насочи в мрежата. Стана равностоен мач, като повече бяха нервите и битката.

Резултати, голмайстори и класиране след 6-ия кръг на Североизток

Домакините се раздадоха до последно. В 68-ата минута шуменски футболист фаулира Костадин Хараламбиев Иванов, съдията отсъди дузпа, но Ивайло Русев не успя да я вкара. В 83-ата минута пък влезлият като резерва Николай Илиев уцели гредата хна шуменската врата. Останалото бяха суматохи и центрирания пред двете врати.