Севлиево разгроми Ювентус (Малчика)

В Севлиево едноименният тим се наложи с 5:1 над Ювентус (Малчика). Двубоят бе част от петия кръг на Северозападна Трета лига. След като в предишния мач Мирослав Радев заби четири гола във Велико Търново, сега се отчете с две попадения. Хеттрик пък записа Добрин Петров.

Дубълът на Етър с тежко поражение от Севлиево

Домакините можеха да бият с двойно по-голям резултат. Радев откри резултата с 10-ата минута. След още толкова време Петров удвои, а в 37-ата направи разликата класическа. При това съотношение съперниците се оттеглиха на почивка. Четвърт час след нея Радев покачи на 4:0. В 71-ата пък Петров матира стража на гостите за трети път. Десетина минути по-късно Александър Скорчев реализира от дузпа почетното попадение за Ювентус.

Поне още 5-6 гола изтърваха Радев и Стивиян Макавеев.