Севлиево и Локо (ГО) си вкараха по една дузпа

1:1 завърши лидерското дерби от третия кръг на Северозападна Трета лига в Севлиево между едноименния тим и Локомотив (Горна Оряховица). Попаденията паднаха от дузпи. Гостите имаха превес през целия двубой. Спря ги обаче вратарят на домакините Христо Митов, който спаси опасни положения на Янислав Цачев и Явор Генчев. Последният имаше още един шанс, но страховития му удар изпрати топката на сантиметри от външната страна на вратата. В 61-ата минута капитанът на „железничарите“ Георги Колев откри резултата с шут от бялата точка. Влезлият като резерва за Севлиево Антониян Харалампиев бе спрян с нарушение, капитана и играещ треньор Илиян Трифонов изравни от дузпа в 82-ата минута.