Ювентус (Малчика) и Локо (Дряново) си поделиха по точка

1:1 завърши срещата от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига между Ювентус (Малчика) и гостуващи му Локомотив (Дряново). Домакините имаха превес през първото полувреме. Иван Йолов обаче на два пъти пропусна да открие резултата.

Това се случи в 17-ата минута, когато Владислав Христов проведе самостоятелен пробив по фланга, навлезе към вратата, финтира Никола Василев и изпрати топката в мрежата му. Локомотивци реагираха и в 33-ата минута стража на Юве спаси опасен удар. Той се оказа безпомощен обаче в 41- ата минута, когато след заучено положение Йордан Иванов изравни. Втората част започна с лек превес за отбора от с. Малчика.

Скоро обаче футболистите му се измориха и дряновския тим взе инициативата. В 60-ата минута Кристиан Аначков получи контузия в коляното и напусна терена. Иван Николов пък спаси сигурен гол с невероятна акробатична намеса. Съотборниците не доведоха до завършващ удар една добра ситуация в предни позиции.