Каули: Влизаме уверени в реванша

Халфът на Лудогорец Каули Оливейра сподели впечатленията си от първия сблъсък с Олимпиакос (1:1) в третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Той е обнадежден от доброто представяне на неговия отбор тази вечер и вярва, че “Орлите” могат да спечелят в реванша и да продължат напред.

“Очаквахме победа, играхме за победа. Беше труден мач. Олимпиакос е на много високо ниво като отбор, но ние показахме своите качества. През първото полувреме показахме търпение. През втората част малко загубихме контрола, но те нямаха кой знае колко положения. Разчитаха предимно на центрирания. Има още един мач, вярваме, че ще спечелим. Ще излезем за победа и сме уверени, че у дома можем да се справим по-добре. Трябва да продължим да създаваме шансове и да ги материализираме. Имахме две 100-процентови възможности, но успяхме да вкараме само един гол. Справихме се добре с техните центрирания. Ще влезем уверени в реванша. Днес имах малко пространства и не владеех топката много. Дано в Разград да мога да покажа повече. Когато видя човек в добра позиция, ще му подам. Трябва да сме спокойни, да държим топката и да се защитаваме добре. Трябва да покажем увереност и знам, че можем да продължим в следващия кръг”, убеден е Каули.