Филип Кръстев бе титуляр за Троа срещу Метц

Филип Кръстев бе титуляр за своя Троа при проверката срещу друг тим от Лига 1 Метц. Българинът бе сред стартовите 11 на наставника Лоран Батлес и остана до 50-ата минута на срещата, когато специалистът замени почти целия състав.

Силен мач за Филип Кръстев във втората контрола на Троа

Срещата завърши с победа 2:1 в полза на Метц. Двата тима си размениха по един гол в началото на срещата. Микола Кухаревич откри за Троа, но почти веднага Ибраима Ниан изравни. В началото на втората част пък Лени Жозеф донесе успеха на съперника на Кръстев и компания.

Това бе пета проверка на Троа от началото на подготовката, като до момента българинът игра във всички срещи. Последната контрола за тима е в събота срещу Бордо. В първия кръг на Лига 1 пък тимът от Североизточна Франция приема на своя стадион Пари Сен Жермен.