Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Това ли са петте най-хубави попадения на Евро'20 досега?

Настоящето Европейско първенство ще влезе в историята като това с най-много автоголове, но на заден план не трябва да остават множеството качествени попадения. Звездите на Стария континент показват класа в завършващите удари и със сигурност надпреварата за Най-хубаво попадение ще бъде сериозна. От Sportal.bg избрахме пет от най-ювелирните изпълнения, завършили с топка в мрежата.

ПАТРИК ШИК (Чехия) срещу Шотландия
Правещият фурор нападател на Чехия Патрик Шик изуми с попадение от центъра. То дойде още в първия мач на тима срещу Шотландия, когато съставът на Ярослав Шилхави се наложи с 2:0. Този гол беше вторият негов в мача.

АНДРИЙ ЯРМОЛЕНКО (Украйна) срещу Нидерландия
Капитанът на Украйна Андрий Ярмоленко се отчете с майсторски гол при загубата с 2:3 от Нидерландия в груповата фаза. След като “лалетата” бяха повели с 2:0, крилото на Уест Хам матира вратаря с левачката, намалявайки изоставането на своите.

ДЖЕРДАН ШАКИРИ (Швейцария) срещу Турция
Звездата на Швейцария Джердан Шакири изненада стража на Турция с отличен шут за 2:0 в среща от група “A”. “Кръстоносците” се наложиха с 3:1 и това ги класира за осминафиналите.

ПОЛ ПОГБА (Франция) срещу Швейцария
Пол Погба, който направи силно Еро 2020, се отчете с хубав гол за 3:1 срещу швейцарците, с което “петлите” решиха, че са спечелили осминафиналната битка.

ЛОРЕНЦО ИНСИНИЕ (Италия) срещу Белгия
Нисичкият Лоренцо Инсиние потвърди, че е футболист от най-висока класа, след като наниза спиращо дъха попадение в четвъртфиналното дерби с Белгия. Нападателят на Наполи реализира за 2:0 в 44-ата минута.