Загорчич: Дано продължаваме да играем по този начин и ще станем първи в групата

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира победата на своя тим над Етър. "Белите" се наложиха с 3:0 и направиха важна крачка към спасението си.

Славия отчая Етър насред Велико Търново (видео)

"Доволен съм, момчетата изиграха много хубав тактически и дисциплиниран мач. Заслужиха тази победа. Имаше доста промени в състава на Търново, не ги познавам лично футболистите и първото полувреме чакахме да видим начина, по който играят и какви са им слабите страни. Справихме се много добре и вече второто полувреме контролирахме нещата. С бързи атаки вкарахме много хубави голове. Направихме страхотен мач.

Ертан го познавам, за съжаление той си имаше контузия. Знам неговите възможности, много добър футоблист, страхотно момче и заслужава да е титуляр.

Индивидуално не искам да говоря, интересува ме колективът в съблекалнята, на терена, на банкетите, когато се събираме. Това е важното.

Дано продължаваме по този начин да играем мачовете си и съм убеден, че ще станем 11-ти в групата", заяви Загорчич.