Банско с нова важна победа у дома

Отборът на Банско победи с 2:0 Рилски спортист у дома и направи нова важна крачка в борбата за оцеляване в Югозападната Трета лига. Срещата бе от 28-ия кръг на първенството на Югозапад.

Марек вкара 5 на Пирин (Рз) и се върна на върха на Югозапад

Домакините решиха срещата още преди почивката с попадения на Денис Ангелов и Веско Весков. През втората част треньорския тандем Георги Иванов -Ели Маркес запази част от титулярите. В класирането Банско вече има 22 точки и напусна зоната на изпадащите. В следващия кръг козлите ще гостуват на Чавдар Етрополе, а Рилски спортист ще приеме Гранит Владая.