Балкан продължава добрата си серия

Отборът на Балкан (Ботевград) продължи много силното си представяне в Югозападната Трета лига, след като победи с 1:0 Банско в отложен мач от 23-ия кръг. Двубоят се игра на стадион "Христо Ботев" в Ботевград.

Единственото попадение реализира Здравко Атанасов, който се появи на терена през втората част, в 73-ата минута. Капитанът на "зелените" отбеляза хубав гол извън наказателното поле, след като се завърна след карантина. Играчът с №10 на Балкан прати топката в долния десен ъгъл на Хуго Гумиеро с изстрел от 19 метра.

Домакините надиграха своя противник и записаха пореден успех на своя стадион, удължавайки положителната си серия на 12 мача без поражение, в първенството. Девет от тях бяха спечелени от ботевградчани, които са шести с актив от 45 точки.

Гостите останаха на предпоследното 17-то място с 19 точки.