Треньорът на Гранит: Не заслужавахме да загубим, не бяхме по-слаби

Старши треньорът на Гранит (Владая) Иван Илчев коментира загубата на своя тим от Балкан (Ботевград) в мач от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига. Домакините от Владая отстъпиха с 1:2, но според наставника отборът не е заслужавал да загубим.

Балкан надви Гранит след късна драма във Владая (видео+галерия)

“Мачът бе драматичен, с всички нюанси на футбола. В никакъв случай ние не трябваше да загубим. Като игра не бяхме по-слабият отбор. Някаколко минути от първото полуврме Балкан имаше инициативата, но след това ние владеехме ситуацията. Да отдадем заслуженото все пак и на противника, който ни победи в мач, в който не трябваше да губим.

През второто полувреме и двата отбора се адаптираха към тежкия терен. Свикнаха и стана мач. Успяхме да подготвим терена, събраха се момчетата преди няколко дни и почистиха.

33 ТРЕТА ЛИГА: Гранит (Владая) - Балкан (Ботевград)

Не може да не ни притеснява, че се доближаваме до последните позиции. И преди съм казвал обаче, че ще постигнем целта си и ще оцелеем, защото отборът ни е качествен”, заяви старши треньорът.