Дубълът на Етър загуби от Севлиево

Вторият състав на Етър падна във Велико Търново с 0:3 от едноименния тим на град Севлиево. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужена победа на гостите с оглед събитията на терена.

Още в 8-ата минута, те вече имаха преднина с попадението на Илиян Трифонов. Футболистите вече очакваха последния съдийски сигнал за край на първото полувреме, когато капитана Атанас Фиданин удвои аванса на севлиевци след двойно подаване с Атанас Георгиев. Всичко приключи в 71-ата минута, когато след центриране от ляво Добрин Петров с глава оформи класическото 3:0.

Съотборниците му Християн Василев и Милен Тонев също имаха възможности за гол. Младият тим на домакините пък не се възползва от две много добри положения пред вратата на противника.
С този успех Севлиево запази второто си място в класирането.