Спартак (Варна) обърна Дунав (видео)

Тимът на Спартак (Варна) надви с 3:1 Дунав (Русе) в дербито от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига. На своя стадион "соколите" обърнаха гостите в последните минути. "Драконите" поведоха в 33-ата минута с гол на Симеон Иванов, след като вратаря Славов изби удар на Преслав Петков. През втората част домакините наложиха натиск, като в 71-ата минута изравниха резултата. Това стана след точно изпълнена дузпа от Йоан Маринов. Две минути преди края на мача Анте Бачков даде предимство на Спартак, а в последните секунди Георги Георгиев оформи крайния резултат. Така Спартак остана лидер с 47 точки, докато Светкавица е втори с 42 точки, след като надви при гостуването си с 2:1 Интер (Добрич). Дунав е осми с 29 точки. снимка:madeinvarna.com