Роджърс: Преди година нямаше да направим нищо след 0:1

Мениджърът на Лестър Брендън Роджърс смята, че неговият отбор е показал огромно израстване, след като е успял да стигне до обрат срещу Ливърпул, въпреки че изоставаше с 0:1 в резултата. Според него преди година "лисиците" са се поддавали на разочарованието, когато се окажат изоставащи срещу силни отбори, и не са имали манталитета да обърнат нещата в своя полза.

"Много съм горд с отбора. Преди година, ако бяхме изоставащи в резултата, не бихме направили нищо. Имахме добри възможности през първата част, но трябваше да бъдем по-агресивно. През второто полувреме бяхме по-агресивни в защита, което ни позволяваше и да атакуваме с повече агресия. Адаптирахме се добре към плана, който имахме.

Топ 4 или нещо повече? Все още има много време, макар че може би не искате да чуете точно такъв отговор. Има още 14 мача. Не се увличаме. Трябва да имаме смирението срещу такива топ отбори. Днес постигнехме страхотен резултат след страхотно представяне срещу шампионите", заяви щастливият Роджърс, който са първи път победи Ливърпул, след като бе уволнен от клуба.