Локо (Мездра) победи юношите на Локомотив (София)

Третодивизионният ОФК Локомотив (Мездра) победи с 3:1 юношите старша възраст на Локомотив (София) в предпоследната контролна среща от зимната си подготовка, която се игра на изкуствения терен на градския стадион. Успехът е шести за момчета на треньора Николай Нинов в седемте им контроли досега - преди това те се наложиха над Искър 1923 (Роман) с 4:2, Витоша U19 (София) с 1:0, Балкан 1929 (Ботевград) с 2:1, Пещера (Галата) с 5:0 и Ботев II (Враца) с 4:2 и загубиха като гости от Чавдар (Етрополе) с 3:1.

Домакините поведоха в резултата още в 9-ата минута на мача, когато бившият капитан на ЦСКА 1948 Давид Стоянов засече с глава центриране от статично положение на Милен Василев за 1:0.

Десет минути по-късно Василев покачи на 2:0 с премерен удар по диагонала след корнер, изпълнен от капитана Браиан Стоянов. 15-ина минути след почивката голмайсторът на мездренци през есенния полусезон Лионел Матадос направи преднината на "черно-белите" класическа, след което столичани върнаха един гол за крайното 3:1.