Черно море победи Локомотив (Горна Оряховица) в контрола

Черно море записа победа в първата си контрола за деня

Черно море победи с 3:0 Локомотив (Горна Оряховица) във втората си проверка за деня.
"Моряците" откриха резултата в 20-та минута при първото сериозно положение в мача. Файсел Касми центрира отдясно по атаката на домакините, а Пабло Гарсия засече топката с глава за 1:0. В 28-ата минута голмайсторът за Черно море Пабло Гарсия центрира от свободен удар отляво, Родриго Енрике засече топката с глава и я насочи опасно към вратата на гостите, но вратарят Християн Христов успя да спаси.

В 46-та минута Черно море удвои преднината си. След центриране от корнер на Пабло Гарсия, Влатко Дробаров засече топката с глава и вкара за 2:0. В 58-та минута Родриго Енрике проби отляво, навлезе в наказателното поле и с удар по земя вкара третия гол за домакините.

Досега по време на зимната си подготовка Черно море записа четири победи в проверките.