Краев и Фамаликао допуснаха обрат за 4 минути (видео)

Божидар Краев с цял мач при загуба на Фамаликао

Българският национал Божидар Краев игра цял мач за португалския си тим Фамаликао, който претърпя поражение с 1:2 при гостуването си на Насионал в среща от 16-ия кръг на Примейра лига. Андерсон даде преднина на гостите от Фамаликао в резултата в 33-ата минута, но Насионал направи обрат, за да грабне трите точки с голове в рамките на 4 минути през втората част на Брайън Рошес (53') и Франсиско Ромес (57').

Фамаликао заема 15-о място в класирането (от 18 отбора), а Насионал е 10-и. Таблицата се оглавява от Спортинг (Лисабон), който има 4 точки аванс пред Порто и 6 пред Бенфика.

Снимка: Liga Portugal