Марица (Пд) загуби от Лудгороец 3 в контрола

Марица (Пловдив) загуби с 1:3 от състезаващия се в Свероизточната Трета лига тим на Лудогорец 3 в контролна среща, играна в четвъртък, на стадион "Крепост" в град Хисаря.

Петър Шопов изведе "жълто-сините" напред в резултата в 20-ата минута, а в края на полувремето тимът от Разград изравни. След 50-ата минута в състава на пловдивчани бяха заменени всички футболисти, които започнаха срещата. Това се отрази на играта и "зелените" стигнаха до два гола, вторият от дузпа, минута преди края на мача.На 6-и февруари е последната проверка за тима, воден от Николай Димитров. Съперник в нея ще бъде Спартак (Пловдив).

МАРИЦА: Илия Николов, Апостол Попов, Даниел Спасов, Величко Величков, Димитър Аврамов, Милен Танчев, Димитър Юруков, Христо Янчев, Петър Шопов, Станимир Димитров, Олджай Алиев (Марио Усков-вратар, Георги Иванов, Мартин Анастасов, Денис Палков, Борислав Дончев, Теодор Фърков, Петър Печенков, Георги Георгиев, Сами Мехмедов, Стефан Шопов, Мариян Бончев, Красимир Кръстев-вратар)