Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Левски Спартак завърши с успех участието си в WINBET е-футбол лига 2020 (видео)

Отборът на Левски Спартак (1950-1989), управляван от Миладин Войнаков, завърши с победа с 3:2 над Ботев (Пловдив) на Петър Петров участието си в

WINBET

е-футбол лига 2020. Срещата от финалната групова фаза на турнира беше излъчена по Sportal TV, а двамата съперници остават извън топ 8 и не се класират за участие в четвърфиналите. Мачът започна драматично, след като жълто-черните изпуснаха дузпа още в 11-ата минута, а 3 минути по-късно Костов (14 мин.) отбеляза първия гол за сините. Второто попадение за Левски Спартак записа Аспарухов (45+1 мин.) в даденото от виртуалния съдия продължение на първата чест. В първите минути от второто полувреме тимът от „Герена“ вкара своя трети гол чрез Котков (53 мин.). Въпреки силния натиск от страна на Войнаков, Ботев (Пловдив) успя да върне два гола чрез Илиев (62 мин.) и Неделев (69 мин.). Интригата в играта присъстваше до края на мача, но пловдивчани пропуснаха възможността да изравнят и победата остана за Левски Спартак.

В другия мач от WINBET е-футбол лига, който беше излъчен вчера, Цветомир Петров, с отбора на Левски от 90-те до наши дни, си запази втората позиция в крайното класиране на турнира, след като завърши с нулево равенство двубоя си срещу Локомотив (Пловдив) на Петър Кушев.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 21:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.