Димитър Буров: В отбора ни има доста опитни футболисти, които и преди са били в тази ситуация

Димитър Буров от отбора на Ботев (Враца) е на мнение, че тимът му е играл по-добре от Славия въпреки днешната загуба с 1:2.

"Не е приятно, защото за трета седмица имам болки на едно и също място. За днешния мач мога да кажа, че стояхме по-добре на терена през първото полувреме. Можехме да вкараме гол, но не се поучи. След това ни вкараха гол от статично положение, което не е добре. Хубаво е, че създаваме положения. Сигурен съм, че ще дойде момент, в който ще ги вкарваме. Извадиха ме на полувремето заради контузията. Гледах мача вътре и се вижда, че при ситуацията с дузпата на Славия има 100% засада. В отбора ни има доста опитни футболисти, които и преди са били в тази ситуация. Ще намерим нужната формула. Доста приятели имам в Славия, но сме професионалисти".