Марек удари Пирин (Разлог) за Купата

Видински: Тези, които хвърлят пари по нас, ще трябва да се охарчат доста, няма да уреждаме мачове

Марек отстрани Пирин (Разлог) от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига и продължава напред в надпреварата, след като спечели с 3:1. Мачът се игра пред празните трибуни на стадион „Бончук“.

След нулево първо полувреме всичко се реши през втората част. В 53-ата минута резултата откри Иван Георгиев, който се възползва от добър пас на Петьо Иванов – 1:0. След само 5 минути влезлият от скамейката Христо Каймакански с прецизен удар от разстояние покачи на 2:0. 3:0 стана в 74-ата минута, когато хубав шут на Димитър Владимиров се превърна в гол. 6 минути по-късно Петър Попадийн се измъкна от защитата на Марек и намали на 3:1, при какъвто резултат завърши срещата.

В този мач и двамата треньори дадоха шанс на футболисти, които по-малко играят в първенството на Трета лига.