Третият отбор на Лудогорец с класика в Трета лига

Лудогорец III победи с класическото 3:0 Черноломец (Попово). Мачът от XII кръг на първенството в Североизточната Трета лига се игра на стадион „Гнездо на орли“ и бе предаван на живо в YouTube канала на клуба.

Още в 3-ата минута разградчани получиха правото да изпълнят дузпа. Зад топката застана Станислав Вълчев, но пропусна. В 17-ата минута момчетата на Димчо Ненов откриха резултата. Точен бе Божидар Владимиров. Първото полувреме завърши при този резултат.

В 68-ата минута Лудогорец III поведе с 2:0, а голът отбеляза Георги Николов. В 90-ата минута отново Георги Николов прати топката в мрежата за крайното 3:0.