Разкриха какво е казал Меси на съдията снощи

Скалони призова за изясняване на правилата за намеса на ВАР

Не само селекционерът Лионел Скалони беше ядосан на реферите в изминалата световна квалификация на Аржентина с Парагвай, а и Лионел Меси. Срещата на “Ла Бомбонера” завърши 1:1, като домакините на два пъти имаха сериозни претенции. През първото полувреме те настояваха за дузпа, но тя не беше отсъдена, а малко по-късно при сходна ситуация съперникът получи наказателен удар. Вторият случай е свързан с незачетения гол на Меси в 57-ата минута. Тогава ВАР видя нарушение 27 секунди по-рано и съответно звездата на Барселона остана без попадението си.

След последния сигнал Меси се доближи до главния арбитър Рафаел Клаус от Бразилия и му каза “на два пъти ни прецака”, твърди Mundo Deportivo. Едва ли обаче Лео ще бъде санкциониран за това нещо.