Бдин отнесе тройка и продължава да затъва

Резултати, голмайстори и класиране след 14-ти кръг на Северозападната Трета лига

Едноименният тим на град Левски победи с 3:0 във Видин местния Бдин в мач от 14-ия кръг на Северозападна Трета лига.

Тоталната немощ в днешния двубой е поредното доказателство, че тежката криза в крайдунавския състав продължава. Гостите можеха да бият и по-изразително, но до почивката не успяха да пробият видинската отбрана.

Веднага след нея обаче го сториха чрез капитана си Евгени Систов, който откри резултата с глава. В 61-ата минута Кристиян Бориславов Иванов удвои пак с глава след центриране на съотборник, а четвърт час преди края Благовест Ленков преодоля цялата защитна формация на бдинци и направи победата на левскарите класическа.