Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Септември (Тервел) вкара шест гола на Кубрат

Отборът на Септември (Тервел) постигна разгромна победа с 6:0 над Кубрат в среща от 13-ия кръг на Североизточна Трета лига. Двубоят се игра без публика на градския стадион в Тервел и премина при пълното надмощия на местните добруджански футболисти. В 12-ата минута след изпълнение на корнер Стефан Стефанов от наказателното поле простреля вратата на Кадир Кьок – 1:0. Три минути след това Мартин Кирилов беше изведен очи в очи с вратаря на гостите и удвои преднината на домакините. В 26-ата минута при разбъркване в наказателното поле на кубратчани Стилиян Цеков с точен удар направи резултата 3:0. Десет минути след това отново Мартин Кирилов беше изведен в стрелкова позиция и не пропусна.

През втората част пълното надмощие на футболистите на Септември  беше материализирано с нови два гола, реализирани в Гюрсел Осман и Ерай Ерол.