Йорданов: Поздравявам нашия отбор за старанието, не знам дали Пенев ще е новият треньор на ЦСКА-София

ЦСКА-София спря кошмарната серия с гол в 90-ата минута, скандал след края на двубоя (видео и галерия)

Заместващият в днешната среща Любослав Пенев Йордан Йорданов коментира представянето на Царско село при загубата на от ЦСКА-София. Двубоят завърши 1:0, като "червените" вкараха в последните минути на срещата.

"Дали е в края, или не загубата винаги е болезнена. Поздравявам нашия отбор за старанието, което показва. Стояхме добре на терена, но за съжаление загубихме.

В атака може би трябваше да сме малко по-агресивни, иначе бяхме компактни на терена, но шанс. Постоянно работим в атаката, надявам се скоро нещата да се получат. Аз само замествам господин Пенев, не знам какво е неговото състояние. Не знам и дали той ще е новия треньор на ЦСКА, не съм запознат.

79 ЦСКА-София - Царско село
До мача с Берое имаме една седмица да се подготвим, нека видим как са момчетата първо психически, а съм сигурен, че след днес не са добре", завърши Йорданов.