В Краснодар не се отчайват от тежката загуба

В Краснодар не се отчайват от тежката загуба

Старши треньорът на Краснодар Мурад Мусаев прие спокойно загубата с 0:4 от Челси. Той изтъкна, че е доволен от представянето на своя отбор през почти целия мач, но в края съперникът се е възползвал от физическото си превъзходство и е стигнал до разгромния успех.

"Играхме достатъчно дисциплинирано през първото полувреме, имахме и няколко положения за гол. Попадението на Челси дойде от нищото. След почивката вдигнахме темпото, добре контролирахме топката и отново имахме ситауции за гол, но на това ниво, когато не използваш шансовете си, няма как да постигнеш нещо. Смените на Челси се оказаха много сполучливи, а в края ние вече нямахме сили да им се противопоставим", коментира Мусаев.

"Доволен съм от играта ни в 75 минути от мача. Бяхме компактни и организирани. При 0:2 не се върнахме назад с идеята да не получим още голове, а продължихме да нападаме", подчерта треньорът на "биковете".
"При 0:1 имахме греда, Маркус Берг излезе сам срещу вратаря. Не бяхме далеч от това да изравним. Трудно ми е да кажа какъв резултат би бил заслужен, важното е какво пише на таблото в края на мача. Няма да си посипвам главата с пепел, този мач вече е в миналото, ще се постараем да постигнем по-добри резултати в следващите двубои", добави Мусаев.
Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
SexyKiska17
.8/6/2025
😍🥰 Искаш ли да си намериш жена за една нощ??? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички