Черноморец (Балчик) набира скорост в Североизточна Трета лига

Футболистите на Черноморец (Балчик) постигнаха трета победа от началото на първенството в Трета лига – Североизточна аматьорска група. В среща от VIII-ми кръг у дома те победиха гостите от Доростол (Силистра) с 2:0, като головете бяха реализирани през втората част на двубоя.

Генади Луго най-напред порази вратата на Захари Върбанов в 65-та мин., Данаил Димов удвои преднината на балчиклии в 88-та мин.

Спечелените 11 точки придвижиха отбора на 6 място във временното класиране преди утрешните срещи в групата.

След мача треньорът на Черноморец (Балчик) Бойко Каменов видимо радостен от резултата сподели: „Мач на една врата с много пропуски на нашите нападатели. Има и такива срещи в първенството, но важен е крайният резултат. Ние владеехме играта и в двете полувремена и закономерно беше да спечелим“.