Спасов: Съжалявам, че не вкарахме трети и четвърти гол на Славия, чакам чужденец

Наставникът на Монтана Никола Спасов похвали футболистите си за победата им с 2:1 над Славия, но изрази съжаление, че тимът не е вкарал още попадения в бялата врата.

“Най-важното е, че бяхме по-агресивни от тях във всички зони на терена. Това ни позволи да вземем мача. Поздравявам момчетата, много се стараха. Агресията и раздаването беше най-важното, заслужено взехме победата. Единственото, за което съжалявам, е, че не затворихме мача с трети и четвърти гол.

Трябва да преодолеем психологическия момент като гост. Това ще стане с победи. Нормално е новите момчета да имат притеснение, когато ходим на чужд терен. Мисля, че ще мине, поне така ми се иска”, каза Спасов, който допълни, че в близките дни на “Огоста” ще пристигне чуждестранен защитник.

“Очаквам един защитник, чужеднец”, призна специалистът.