Спортист 2011 (Генерал Тошево) с първа победа в първенството

Футболистите на Спортист 2011 (Генерал Тошево) постигнаха първата си победа в Трета лига – Североизточна аматьорска група. В поредния VII – ми кръг срещу „Тополи 2010“ (Тополи) момчетата на треньора Димчо Филев въпреки, че получиха гол в своята врата още във 2-ата мин. от дузпа намериха сили за пълен обрат в двубоя. В 35-та мин. Виктор Димитров също от дузпа възстанови равенството, пет минути след това Николай Петков от пряк свободен удар порази вратата на Еманоел Евстатиев – 2:1.

През втората част домакините трайно се настаниха в половината на гостите и резултатите не закъсняха. В 60-та мин. отново Николай Петков преодоля няколко защитници на „Тополи 2010“ и реализира за 3:1. В края на мача два гола вкара и Росен Николов – оформил крайното 5:1. След двубоя футболистите на „Спортист 2011“ (Генерал Тошево) с богата маса отпразнуваха първата победа в първенството.