Динамо (Москва) се сгромоляса в Тбилиси

Динамо (Москва) приключи безславно участието си в тазгодишното издание на Лига Европа. Руският тим отпадна още във 2-ия предварителен кръг на надпреварата след като допъсну загуба с 1:2 в гостуването си на Локомотив (Тбилиси).

Домакините поведоха в 54-ата минута, когато при едон остро центриране по земя вратарят Антон Шунин не се намеси добре и прати топката в кратата на Сихарулидзе, който отблизо вкара за 1:0.

В 76-ата минута Локо удвои преднината си. Шоня стреля опасно по земя от границата на пеналта, стражът Шунин отново не бе убедителен в намесата си и Гавашелишвили притича и довкара топката за 2:0.

Динамо успя да стигне до почетен гол в самия край на мача. Гостите си спечелиха дузпа, а Николай Комличенко реализира от бялата точка за 2:1.

Московчани обаче не успяха да направят нищо повече и се сбогуваха с Лига Европа. Локомотив пък продължава в следващия кръг на надпреварата, където ще играе срещу испанския Гранада.