Хебър и Кариана с реми край Банско

Хебър и Кариана (Ерден) завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която се игра на терените на "Евима спорт" край Банско.Проверката бе последна за хебърци от лагера им в Пирин планина и общо 5-та за лятната подготовка.

Много силен мач направи бившият нападател на Нефтохимик Живко Хаджиев. Той бе фаулиран за дузпата за Хебър,пропусна и много добра ситуация след половин час игра.

Пазарджиклии откриха резултата след точно изпълнена от Тодор Чаворски дузпа в 40-ата минута, след като малко преди това отборът от Ерден пък нацели греда. В 88-ата минута тимът на Веско Великов стигна до изравнително попадение след колективна грешка в отбраната на Хебър и гол на Дичев.